Coordonator echipă mentenanță cu limba franceză

Vezi toate job-urile Coordonator echipă mentenanță cu limba franceză active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.06.2019
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Cerințe:

    Nivel de limbă franceză avansat (C1);

    Studii superioare cu profil tehnic, specializări în: Construcții, Inginerie electircă sau Electronică (ideal experiență în domeniile tehnice enumerate);

    Experiență managerială (minim 3 ani);

    Eficiență în tratarea problemelor întâmpinate la locul de muncă, inclusiv anticiparea, prevenirea, identificarea și rezolvarea acestora după cum este necesar;

    Inițiativă, anticipând ce trebuie făcut înainte de a deveni o necesitate;

    Asertivitate și bune abilități de comunicare;

    Abilități de utilizare PC (Microsoft office).

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    • Coordonează activitatea echipei în vederea atingerii obiectivelor individuale cantitative și calitative, anterior stabilite;
    • Organizează ședințe cu membrii echipei pentru motivare dar și pentru evaluarea activității acestora;
    • Relaționeaza și colaborează constant cu managerul direct și cu reprezentanții clienților internaționali;
    • Motivează și menține un bun climat de lucru în cadrul echipei pe care o conduce, dar și în cadrul întreprinderii;
    • Supervizează și răspunde de respectarea și aplicarea procedurilor interne.

    Echipa pe care o va gestiona, oferă servicii de mentenanță tehnică (facility management tehnic), la distanță (preponderent telefonic), colaborând îndeaproape cu o echipă tehnică în teren.

    Alte informatii

    Compania îți oferă:

    • posibilitatea de a-ți consolida și dezvolta cariera de management într-un mediu de lucru profesionist, dinamic și plin de provocări;
    • traininguri de specialitate în țară și în străinătate;
    • un pachet salarial atractiv.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    4750 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (61)