Medical Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Medical Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 20.02.2019

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie multinațională din domeniul FMCG, căutăm o persoană empatică, cu o gândire analitică care să fie dornică să-și dezvolte cariera într-un mediu de lucru profesionist.

    • Studii superioare finalizate (Medicina Veterinara - reprezintă un avantaj);
    • Experiență de minim 1 an într-un post similar de vânzări;
    • Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare cu clienții, atenție distributivă, simț pentru detaliu semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
    • Cunoștințe de limba engleză;
    • Cunoștințe de operare PC și IPAD;
    • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    • Realizează obiectivele de vânzări în teritoriul desemnat în linie cu targeturile periodice și trimestriale;
    • Actualizează în mod regulat listele de vizitare a clienților, stabilește obiectivele de vizitare;
    • Stabilește și participă la întâlnirile cu clienții;
    • Gestionează programele de activități, campanii;
    • Redactează rapoarte și procese verbale după întâlniri;
    • Livrează către managementul vânzărilor informații legate de tendințele pieței, preferințele clienților și dezvoltarea produselor;
    • Urmărește încasarea tuturor facturilor clienților din portofoliu;
    • Reactivează clienții inactivi, crește nivelul de vânzări, folosind promoții sau alte acțiuni; oferă asistență în anumite campanii.

    Alte informatii

    ATENTIE:

    Prin aplicarea la acest job, se consideră că avem consimțământul Dvs. implicit pentru procesarea datelor cu caracter personal, de către QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.

    Procesul de recrutare se desfasoara prin intermediul QPAS, agentie de recrutare.

    Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (38)