Agent callcenter inbound - clinica medicala

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MEDCENTER active.

Vezi toate job-urile Agent callcenter inbound - clinica medicala active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: MEDCENTER
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.10.2019

    Medcenter este un furnizor important de servicii medicale, cu un portofoliu ce cuprinde o gamă variată de analize de laborator și investigații medicale.
    Misiunea companiei este de a reda sănătatea fiecărui pacient, asigurând o evaluare corectă a stării de sănătate, printr-un diagnostic precis şi rapid.
    Căutăm oameni cu inițiativă, pasionați de activitatea lor și dornici să se dezvolte profesional, într-un mediu de lucru dinamic și prietenos.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:

    - Persoană dinamică și responsabilă;
    - Abilități de comunicare, empatie;
    - Rezistență la stres;
    - Orientare către client;
    - Cunoștinte bune de limba română și ușurintă în exprimare;
    - Cunoștinte operare PC;
    - Abilități de organizare;
    - Cunoștințele medicale reprezintă un avantaj;
    - Experiența anterioară pe un post similar reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂȚI:

    - Preluarea apelurilor și intermedierea solicitărilor dintre pacienți și clinicile noastre;
    - Identificarea nevoilor clienților și asigurarea suportului telefonic/prin e-mail atât clienților/pacienților care beneficiază de serviciile medicale oferite de clinică, cât și cadrelor medicale din centre;
    - Promovarea și oferirea de informații cu privire la produsele și serviciile companiei;
    - Preluarea și soluționarea sesizărilor pacienților.

    Alte informatii

    BENEFICII:
    - Mediu de lucru profesionist;
    - Echipă tânără și dinamică;
    - Oportunități de dezvoltare profesională;
    - Pachet salarial motivant;
    - Masă de prânz asigurată;
    - Asigurare medicală;
    - Acces gratuit la sala de fitness.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (73)