ASISTENT VANZARI (Iasi)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KOTON active.

Vezi toate job-urile ASISTENT VANZARI (Iasi) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: KOTON
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 03.01.2019

    One of the leading brands of Turkey in the Fast Fashion Industry, Koton aims to offer the most popular collections to its customers and to become a global fashion brand across five continents by 2023, offers the candidates and employees the opportunity to work in an innovative and visionary global company full of opportunities to develop themselves by taking responsibilities, and offers the value proposition: “My Development is at Koton, My Career is at Koton”

    Cerinte

    Pozitii de ASISTENT VANZARI disponibile in Iasi

    Programul este full time

    Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cinstita, onesta, de incredere, amabila, calma in relatia cu clientii si colegii, responsabila si punctuala

    Responsabilitati

    1. Asigura existenta la raft a produselor Koton
    2. Distribuie produsele din depozit si produsele aflate la cabina de proba pe aria de vanzare
    3. Se implica in procesul de acceptare marfa si gestiune depozit (scanare, alarmare, pretuire a produselor, alte operatiuni)
    4. Acorda suport la caseria magazinului efectuand operatiuni de vanzare
    5. Ofera consultanta potentialilor clienti privind produsele magazinului
    6. Cunoaste si prezinta clientilor promotile existente in magazin
    7. Ofera suport pentru toata activitatea operationala a magazinului conform procedurilor companiei

    Oferim salarii competitive, tichete de masa, bonusuri lunare in functie de realizari, bonusuri periodice in functie de rezultatele activitatii evaluate prin indicatori de performanta, indexari salariale anuale, training periodic, lucru intr-o echipa tanara si profesionista, oportunitati clare de promovare, activitati de integrare si dezvoltare profesionala, schimburi de experienta cu alte magazine din cadrul grupului KOTON deschise in strainatate

    Te asteptam in echipa noastra !

    Iasi,

    Iasi, Piatra Neamt, Suceava,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Vezi job-uri similare (22)