Achizitor JR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Docte Consulting active.

Vezi toate job-urile Achizitor JR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Docte Consulting
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.01.2019

    Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.
    ​Noi credem în Organizatiile cu un suflet!
    Noi credem in Oameni!
    ​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
    Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.
    Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.
    Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

    Cerinte

    - Studii universitare;
    - Experienţa în domeniul achzitiilor si a relationarii cu furnzorii;
    - Abilităţi avansate de operare pe calculator (Microsoft Office), bune cunostinte de Excel;
    - CunoaÅŸterea limbii engleze la nivel mediu;
    - Bună capacitate de organizare şi analiză;
    - Bune capacităţi de comunicare orală si scrisă ;
    - Atenta la detalii.

    Responsabilitati

    - Menţine în permanenţă legătura cu colegii din fabrica
    - Menţine în permanenţă legătura cu furnizorii (circa 15-20 de furnizori), transmite şi primeşte comenzile, informaţii, documentaţie, etc.
    - Urmareste livrarea comenzilor la timp de catre furnizori
    - Utilizează sistemul informatic pentru introducerea de date, evidenta intrarilor (Ciel) si evidenta comenzilor ;
    - Elaborează şi transmite rapoarte zilnice, lunare şi trimestriale;

    Alte informatii

    Salariu net : intre 2500 si 2700 lei ;
    Program lucru : 8 ore : 09h00- 17h30 cu o pauza de 30 min la pranz;
    Locatie : Bucuresti, zona Mosilor

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (176)