Tehnician electronist

Angajator: Euro Games Technology
Domeniu:
  • Inginerie
  • IT Hardware
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.12.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele:
    Studii tehnice / inginerie absolvite ;
    Cunostinte in domeniul tehnic - electronic ;
    Limba engleza - nivel conversational ;
    Persoana responsabila, punctuala, capabila de munca in echipa si in conditii de stres.
    Peste 1 an experiență în IT Hardware, Inginerie, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni, Telecomunicatii.

    Responsabilitati

    Responsabilitatile tale ar fi:
    • Pregatirea pieselor care urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
    • Montajul, punerea in functiune a componentelelor in conformitate cu instructiunile de lucru;

    Alte informatii

    Salariu atractiv si competitiv;
    Bonusuri lunare in functie de performanta;
    Loc de munca in cadrul unei companii aflate in plina ascensiune;
    Activitati de teambuilding si petreceri in cadrul echipei;
    Mediu de lucru placut si relaxant.