Agent Servicii Client

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.12.2018

    MedLife activează pe piața din România din 1996, fiind cel mai mare operator privat de servicii medicale de pe piața locală. Compania acoperă toate zonele de activitate medicală: ambulatoriu, spitale, maternități, laboratoare, farmacii, toate acestea constituind Sistemul Medical MedLife.

    Cei peste 3.000 de angajați sunt bunul cel mai de preț al companiei! Ne definește CALITATEA UMANĂ a personalului medical. Suntem o forță pentru că scriem, clipă de clipă, ISTORIA MEDICINEI PRIVATE din România.

    Cerinte

    Esti student(a) sau ai absolvit facultatea si cauti cel mai bun loc pentru a-ti incepe cariera? Te asteptăm in echipa nostra dacă te simti confortabil intr-un mediu dinamic si proactiv.

    Ne asteptam sa gasim la viitorii nostri colegi:

    • Personalitate dinamica;
    • Capacitate de concentrare a atentiei;
    • Capacitate de lucru in echipa;
    • Disponibilitate de a lucra norma intreaga, 8h/zi program de lucru 9:00-17:30;
    • Cunostinte solide de operare a pachetului microsoft office (excel, word, outlook);
    • Abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare;
    • Atentie distributiva.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Suport pentru departamentul de vanzari;
    • Gestionarea contractelor clinetilor;
    • Activarea contractelor si a cardurilor;
    • Personalizarea abonamentelor corporate;
    • Facturarea si expedierea facturilor catre client.

    Alte informatii

    Toti colegii nostri beneficiaza de:
    • Un loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medical;
    • Un pachet de beneficii medicale pentru ei si familiile lor;
    • Oportunitati reale de dezvoltare profesionala si promovare in interiorul companiei.

    Fii parte dintr-o echipă de profesioniști care te va sprijini zi de zi.