Junior Events Specialist

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Marketing
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.12.2018

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that weĺll find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    De 130 ani, clientul nostru construie╚Öte un mediu unde frumuse╚Ťea ╚Öi businessul se ├«nt├ólnesc ╚Öi schimb─â lumea. Nu este doar un loc special ├«n care s─â lucrezi, este ╚Öi o oportunitate ├«n care po╚Ťi cre╚Öte pentru c─â fiecare zi e diferit─â de cealalt─â. "Inspiring Work. Empowering Women." este promisiunea pe care o fac colegilor lor, deoarece activitatea lor are impact asupra a milioane de femei, ├«n fiecare zi.

    - Absolvent(─â) de studii superioare;
    - Experien╚Ť─â ├«n marketing sau ├«n organizare de evenimente de minim 6 luni;
    - Experien╚Ťa ├«ntr-o agen╚Ťie prezint─â un avantaj;
    - Cuno╚Ötin╚Ťe avansate de limba englez─â;
    - Abilit─â╚Ťi de comunicare, negociere, planificare strategic─â, organizare ╚Öi aten╚Ťia sporit─â la detalii sunt pur is simplu vitale ├«n acest rol;
    - Iar creativitatea ╚Öi proactivitatea sunt ceea ce o sa ne fac─â sa apreciem ╚Öi recompens─âm a╚Öa cum meri╚Ťi.

    Responsabilitati

    - Implicare în crearea strategiei pentru evenimentele de field;
    - Creeaz─â ╚Öi implementeaz─â, al─âturi de Coordonatorul de Field Events, evenimentele de Sales pentru recutarea de noi Reprezentan╚Ťi (concept, bugetare, implementare,
    followup);
    - Str├ónge oferte de la furnizorii de materiale promo╚Ťionale, centralizeaz─â ofertele,
    negociază cu furnizorii și participă la procesul de alegere a furnizorului;
    - Acordă suport în organizarea evenimentelor locale;
    - Colaboreaz─â cu agen╚Ťii de publicitate, produc╚Ťie sau travel;
    - Monitorizeaz─â bugetul disponibil evenimentelor de field;
    - Realizeaz─â rapoarte periodice.

    Alte informatii

    ATENTIE:

    Prin aplicarea la acest job, se consider─â c─â avem consim╚Ť─âm├óntul dumneavoastr─â implicit pentru procesarea datelor cu caracter personal, de c─âtre QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.

    Procesul de recrutare se desf─â╚Öoar─â prin intermediul QPAS, agen╚Ťie de recrutare.

    Doar candida╚Ťii eligibili vor fi contacta╚Ťi.