Inginer/Analist aprovizionare piese

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Titu
  • Actualizat la: 18.12.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate
    - Cunostinte de limba FRANCEZA - nivel conversational
    - Experienta / stagiu in logistica/ achiztii constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul birourilor noastre, veti realiza comenzi de piese pentru sectorul industrial automobile (piese motor si cutie de viteze SAU vehicul) si veti urmari ca acestea sa ajunga la destinatie in termenul limita. Veti asigura interfata intre departamentele: conceptie, fabricatie, furnizori.

    Asiguram formare.

    Locatii:
    1 . Bucuresti
    2 . Centrul Tehnic Titu - asiguram transport din Bucuresti, Pitesti si Mioveni

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Asigurare medicala privata
    - Mediul de lucru international
    - Echipa tanara in continua dezvoltare