INGINER INCERCARI AUTOVEHICULE RUTIERE

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Pitesti
  • Titu
  • Actualizat la: 13.12.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolvent/ Masterand cu specializarea AR (Autovehicule Rutiere)
    - Cunostinte de limba engleza
    - Cunostintele de mecanica si mentenanta automobile sunt necesare
    - Persoana pasionata de domeniul automobile

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din TITU, veti participa la activitati specifice de pregatire si testare piese componente ale autovehiculelor prototip.

    Asiguram formare!

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):
    - Asigurare medicala;
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala;
    - Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti.