Receptionist - Timisoara

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 18.12.2018

    MedLife activează pe piața din România din 1996, fiind cel mai mare operator privat de servicii medicale de pe piața locală. Compania acoperă toate zonele de activitate medicală: ambulatoriu, spitale, maternități, laboratoare, farmacii, toate acestea constituind Sistemul Medical MedLife.

    De ce să lucrezi la MedLife?
    Valori sănătoase: Responsabilitate, Inovație, Profesionalism, Grijă și Respect.
    Echipă unită: Vei lucra într-un mediu plăcut, cu o echipă de oameni pasionați de ceea ce fac.
    Implicare: Vei putea lua parte la numeroase proiecte recreative, sportive și culturale dedicate angajaților companiei.

    Misiunea MedLife:
    Complexitatea și calitatea actului medical, tehnologia de ultimă generație din dotare, profesionalismul și dedicarea întregii echipe fac parte din misiunea noastră de zi cu zi.

    Cerinte

    Vino in echipa MedLife unde vei avea ocazia sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si interactiune cu clientii nostri.

    Ne asteptam sa gasim la viitorii nostri colegi:

    Abilitati bune de comunicare si orientare catre client;
    Capacitatea de a se adapta cu usurinta la un mediu dinamic;
    Cunostinte medii de limba engleza;
    Capacitatea de a lucra in echipa si de a gestiona mai multe sarcini simultan;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Furnizeaza informatii in legatura cu serviciile medicale oferite de companie si procedurile interventiilor;
    Depune toate eforturile pentru rezolvarea situatiilor problematice;
    Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale efectuate;
    Elibereaza documente medicale pacientilor;
    Efectueaza programari si reprogramari conform solicitarilor facute de clienti.

    Alte informatii

    Toti colegii nostri beneficiaza de:

    Un loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medical;
    Pachet de beneficii medicale;
    Un mediu de lucru placut;
    Oportunitati reale de dezvoltare profesionala si promovare in interiorul companiei.
    Fii parte dintr-o echipa de profesionisti care te va sprijini zi de zi.