Asistent cabinet notarial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Asistent cabinet notarial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.11.2019

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, un cabinet notarial din zona Calea Vitan , cautam o persoana organizata, cu competente avansate de operare PC.

    Cerinte:

    - Studii medii;
    - Cunostinte de operare calculator;
    - Viteza mare de dactilografiere.
    - abilitati de comunicare

    Responsabilitati

    - Preluarea si transmiterea mesajelor;
    - Efectuarea operatiilor administrative de baza;
    - Intocmirea rapoartelor lunare;
    - Redactarea actelor notariale:declaratii, procuri, contracte;
    - Verificarea si inscrierea documentelor.

    Incepand cu data de 25 mai 2018, a intra invigoare Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulație a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privindprotecțiadatelor).

    Prin aplicarea la acest job, se considera ca avem consimțamantul Dvs. implicit, pentru procesarea datelor cu caracter personal, de catre QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (5)