Consilier primire clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BRD - Groupe Société Générale active.

Vezi toate job-urile Consilier primire clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: BRD - Groupe Société Générale
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.12.2018
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    • asigura primul contact cu clientii/vizitatorii si indrumarea lor in functie de cerinte catre serviciile sau interlocutorii vizati;
    • asigura promovarea produselor si serviciilor;
    • redirijeaza fluxurile de clienti in functie de ghiseele disponibile
    • stabileste intalniri in agenda partajata a managerilor de clientele
    • gestionarea alimentarii totemurilor cu brosuri si materiale publicitare comerciale
    • asigura suport pentru clientii care vor utiliza instrumentele bancare: sisteme de tichete, automate de schimb valutar etc.
    Studii si Experienta:
    • Cunostinte economice generale;
    • Cunostinte bancare generale;
    • Operare calculator;
    • Limbi straine: Engleza – nivel avansat; Franceza - avantaj
    Profilul candidatului:
    • Orientare spre client;
    • Abilitati excelente de comunicare;
    • Cooperare, lucru in echipa;
    • Obisnuinta de a lucra intr-un mediu operativ, rezistenta la stres ;
    • Organizare, atentie la detalii;
    • Capacitate de analiza si sinteza;
    • Hotarare si perseverenta in rezolvarea sarcinilor;
    • Orientare spre rezultat;

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)