Asistent Relatii Clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Asistent Relatii Clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.12.2018

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
    • Experienta de lucru in domeniul cosmeticelor/ Diploma de make-up artist reprezinta un avantaj;
    • Cunostinte pachet Ms. Office;
    • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
    • Planificare si organizare, adaptabilitate, exprimare logica;
    • Abilitati de lucru in echipa, flexibilitate, dictie, empatie.

    Responsabilitati

    • Oferirea de informatii clientilor despre produse si oferte;
    • Preluarea contractelor si a sesizarilor;
    • Preluarea coletelor de la curier si predarea catre clienti;
    • Folosirea si realizarea platilor cu ajutorul POS-ului.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    • Abonament clinica private;
    • Mediu de lucru tanar si dinamic;
    • Perspective de dezvoltare profesionala.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (10)