Recruitment Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hunt Recruitment active.

Vezi toate job-urile Recruitment Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Hunt Recruitment
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.02.2019

    Hunt Group – a mix of recruitment (executive search and head hunting) and outsourcing activities in industries such as IT, oil&gas, banking, finance and automotive.

    Cerinte

    - contract individual de muncă, pe perioadă nedeterminată
    - salariul motivant pentru o poziție entry-level
    - dezvoltare profesională prin expunerea la toate activitățile unei firme de HR
    - posibilitatea reală de a participa și la alte proiecte de consultanță

    Responsabilitati

    Activitățile zilnice vor presupune:
    - administrarea site-urilor de recrutare unde vom publica anunțuri de angajare
    - contactarea candidatilor în vederea efectuării unui screening la telefon, ulterior programarea acestora pentru un interviu
    - moderarea interviurilor precum și completarea grilei / fișei de interviu
    - menținerea canalelor de comunicare unde se desfășoară activitatea de recrutare
    - participarea la ședințele periodice privind activitatea de recrutare

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (44)