Arhitect peisagist junior - companie multinationala de top

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Arhitect peisagist junior - companie multinationala de top active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.01.2019

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Absolvent Universitate de arhitectura/urbanism sau Univeristatea de Horticultura-Departamentul de Peisagistică, Biodiversitate și Horticultură ornamentală)
    Minim 2 ani experienta in proiectare peisagistica cu portofoliu de lucrari realizate
    Experienta anterioara de urmarire santier constituie un plus
    Autodesk Architectural Desktop/ NEMETSCHEK Allplan
    Software rendering
    Photoshop/CorelDraw
    PowerPoint
    Persoana proactiva, implicata, pozitiva.

    Responsabilitati

    1. Proiectare gradini/spatii publice pentru clientii companiei:

    Consiliere clienti in alegerea materialelor
    Prezentarea de variante de concept proiect:
    -2d- plan de situatie
    -3d-Imagini fotorealiste - Ilustrari - 3d sau animatie 3d cu focalizarea centrelor de interes in amenajare
    Deviz de materiale
    Detaliere tehnica de executie, stereotomii pardoseli exterioare
    Urmarire proiect din faza de proiectare pana in faza de executie- experienta anterioara de urmarire santier constituie un plus.

    2. Proiectare gradini expozitionale, standuri expozitionale pentru conferinte, expozoare

    Elaborarea in colaborare cu departamentul de marketing a proiectelor de amenajare peisagera pentru gradinile expozitionale, standuri expozitionale si expozoare.

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)