Sales account manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile Sales account manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.06.2019

    Cautam si incurajam oamenii talentati care investesc pasiune in munca pe care o fac. Cultivam ideile creative si originale. Pentru noi dezvoltarea inseamna inspiratie, efort si dedicare. Aptitudinile deosebite ale echipelor noastre dau nota distinctiva a companiei. Suntem orientati catre realizarea potentialului fiecaruia dintre colegii nostri prin activitatea pe care o sustinem.

    Cerinte

    Ne-am dori sa lucram cu cineva care are:

    * Experienta de minimum 1 an in lucrul cu clientii;
    * Atitudine pozitiva in orice situatie;
    * Abilitati excelente de comunicare si atitudine pro-client;
    * Abilitati de vanzare, negociere si prezentare
    * Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office
    * Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Iata ce trebuie sa faci:

    - Sa urmaresti extinderea portofoliului de clienti si fidelizarea acestora;
    - Sa promovezi imaginea si serviciile companiei;
    - Sa urmaresti realizarea planului de vanzari;
    - Sa fii la curent cu produsele si serviciile oferite de catre firmele concurente;
    - Sa prezinti serviciile si sa finalizezi procesul de vanzare;

    Alte informatii

    Vom incuraja:

    * Dorinta de invatare si dezvoltare personala si profesionala;

    * Propunerea de solutii pentru dezvoltarea proiectului, pe orice plan.

    Vom oferi:

    - Pachet salarial atractiv

    - Sistem de comisionare in functie de performante

    - Acces gratuit la sala de fitness si la cabinetul de masaj (de relaxare, anticelulitic, etc.);

    - Acces la ofertele de gratuitati, reduceri si preturi preferentiale, negociate la nivel de grup, la servicii premium din domenii precum fitness, medical, asigurari etc

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (192)