CONSILIER VANZARI - BANEASA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Inditex active.

Vezi toate job-urile CONSILIER VANZARI - BANEASA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Inditex
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Otopeni
  • Actualizat la: 16.01.2019

    In prezent avem pozitii disponibile de CONSILIER VANZARI in magazinele Zara, Bershka, Stradivarius,

    Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho, Zara Home si Uterque.

    Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

    Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex este locul ideal pentru tine.

    Cerinte:

    -Minim studii medii.

    -Cu sau fara experienta profesionala.

    -Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.

    -Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.

    Responsabilitati:

    -Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.

    -Activitati  in depozit: stocare, aranjare, verificare.

    -Activitati specifice casei de marcat.

    BENEFICII:

    -Contract pe perioana nedeterminta.

    -Salariu motivant.

    -Uniforma.

    -Asigurare medicala.

    -Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (77)