Specialist suport clienti Bucuresti

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.07.2019

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    -nivel engleza conversational;
    -atentie sporita la detalii;
    -cunostinte Microsoft Word, Excel;
    -abilitati de comunicare;
    -studii medii/superioare;

    Responsabilitati

    -preluarea solicitarilor telefonice si pe e-mail si asigurarea rezolvarii;
    -oferirea informatiilor catre clientii business in legatura cu serviciile de carduri sau bonuri valorice;
    -prezentarea ofertelor prin intermediul e-mail-ului sau telefonic;
    -comunicarea eficienta impreuna cu clientii business;

    Alte informatii

    -pachet salarial fix;
    -program de lucru in ture: trei ture dupa-amiaza - 16:00-24:00 (cu lucrul de acasa, activitate e-mail si telefon), ulterior se continua activitatea on call pana la 07:00; o zi libera, apoi tura de dimineata - 07:00-15:00 (realizata de la sediul central);
    -bonusuri;
    -tichete de masa;
    -oportunitatea de a lucra intr-un mediu divers, creativ si orientat spre inovatie .

    Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numarul de telefon 0770 954 353

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>