Asistent/a departament montaj

Angajator: Optical Network
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.11.2018

    Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 52 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Studii medii finalizate / superioare in curs sau finalizate;
    - Persoana dinamica, responsabila, agreabila;
    - Atitudine pozitiva, atentie distributiva;
    - Abilitati utilizare calculator(pachet Ms Office);

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei pastra o buna relatie cu furnizorii;
    - Vei gestiona relatia cu retelele de magazine Optiblu si Klarmann;
    - Vei face analize specifice departamentului de montaj;
    - Vei arhiva documentatia;
    - Vei asigura o buna comunicare intre departamente;

    Alte informatii

    Vei primi:

    - Salariu fix, bonuri de masa;
    -Decont transport;
    -Contract perioada nedeterminata;
    -Program luni-vineri - sediu zona Baneasa;
    - Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;