Ofiter Arhiva

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KREDYT INKASO active.

Vezi toate job-urile Ofiter Arhiva active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: KREDYT INKASO
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.01.2019

    KREDYT INKASO este unul dintre liderii pietei de colectare creante din Polonia, inca din anul 2001 si totodata, unul dintre cele mai mari grupuri de investitii din Europa. In prezent, isi desfasoara activitatea in tari precum Polonia, Rusia, Romania, Bulgaria si Croatia.
    INCEPAND DIN 2001, suntem prima companie din Polonia ce a investit in portofoliile de credite neperformante. Debutul companiei la Bursa de Valori din Varsovia, a avut loc 6 ani mai tarziu, in anul 2007.
    INCEPAND DIN MARTIE 2013, KREDYT INKASO si-a pus amprenta si in Romania, unde a cunoscut un succes grandios.

    Cerinte

    - Student sau absolvent studii medii/superioare;
    - Experienta similara si cunostinte in operarea documentelor de caracter juridic constituie un avantaj;
    - Abilitati foarte bune de organizare si planificare;
    - Atentie la detalii si rezistenta la activitati de rutina;
    - Buna cunoastere a programelor Excel, Outlook, Power Point (MS Office);
    - Cunostinte in operarea echipamentelor de birou, in special aparate de scanat;

    Responsabilitati

    - Procesarea fisierelor si informatiilor primite de la clientii si furnizorii companiei: sortarea, printarea, scanarea si arhivarea documentelor;
    - Introducerea datelor/corespondentei in sistemul informatic al companiei;
    - Organizarea si gestionarea celulei de arhivare documente;
    - Mentinerea unei bune colaborari cu departamentele adiacente.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv: salariu net 1.000 RON, bonuri de masa si bonusuri de performanta;
    - Program de lucru 6 ore pe zi (L-V), in ture (08:00 - 14:30 si 14:30 - 21:00)
    - Program de training platit;
    - Abonament medical privat, la Regina Maria;
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala;
    - Posibilitati de dezvoltare profesionala;
    - Flexibilitate la ture;
    - Mediu de lucru atractiv;

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)