AGENT VANZARI - TIMISOARA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Restart Energy active.

Vezi toate job-urile AGENT VANZARI - TIMISOARA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Restart Energy
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Lugoj
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.02.2019

    Restart Energy is the first online energy and gas supplier. Since 2015 is part of the Armand Group determinated to bring a substantial change in the Romanian electricity and natural gas supply.

    We believe that the decision to make our lives better is in our own hands. For this, we have built a company that provides all Romanians with transparent access to green energy. Our goal is to help people get rid of useless bureaucracy, old-fashioned and difficult methods to measure and report energy consumption and allow them to pay less for this.

    Cerinte

    Candidatul ideal va fi angajat pentru atitudine, competentele le formam noi!

    Responsabilitati

    De la tine ne dorim sa:

    - Incheie contracte cu persoane fizice si juridice pentru produsele companiei Restart Energy One
    - Creezi si dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti
    - Fii dispus pentru munca de teren
    - Flexibilitate in program

    Vanzarea si pregatirea documentelor se va desfasura in proportie de peste 80% in teren!
    Experienta este un plus, dar nu reprezinta un criteriu de departajare!

    Alte informatii

    Noi oferim:

    - Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti : salariu fix + comisioane + bonus de volum
    - Training-uri de specialitate
    - Pachet de beneficii sportive (7CARD)
    - Contract pe perioada nedeterminata cu compania Restart Energy One
    - Posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala
    - Telefon de serviciu

    "SC Restart Energy One SRL va prelucra datele dumneavoastra cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Aplicand la acest anunt confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor personale."

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Arad, Bacau, Galati,

    Vezi job-uri similare (28)