Shopp Assistant-> full-time si part-time, magazin in Otopeni

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.11.2018

    We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

    Cerinte

    • Pasiune pentru sport, de preferat (nu este un criteriu de selecție)
    • Atitudine pozitivă, astfel încat să se integreze în echipă
    • Atitudine respectuoasă față de clienți
    • Cunoștinte operare PC;
    • Bune abilități de comunicare,seriozitate
    • Bacalaureat absolvit

    Responsabilitati

    • Vânzarea articolelor și echipamentelor sportive;
    • Aranjarea mărfii în magazine în conformitate cu standardele de visual merchandising;
    • Întâmpinarea clienților și oferire servicii de asistență pentru cumpărarea produselor dorite de către aceștia;
    • În funcție de mărimea magazinului și a sarcinilor trasate de seful direct, încasează contravaloarea mărfurilor;

    Alte informatii

    • Loc de muncă în proximitatea locuinței;
    • Program de lucru flexibil, posibilitatea de a lucra cu norma de 4, 6 si 8h;
    • Pachet salarial fix+;
    • Decont transport;
    • Tichete de masă;
    • Discount de angajat;
    • Dezvoltare profesională și oportunitate de promovare;
    • Suport din partea unei echipe prietenoase.