Cautam Agent vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Swarco Vicas active.

Vezi toate job-urile Cautam Agent vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Swarco Vicas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 06.12.2018

    Fiind un grup de companii de nivel mondial, SWARCO oferă conditii tehnice inovative și un mediu de lucru tânăr și dinamic.

    Cerinte

    Disponibilitate pentru deplasari continue in tara.
    Abilitati de comunicare,
    corectitudine, spirit de echipa, persuasiune.
    Cunostinte operare PC, limba engleza, limba germana constituie avantaj.
    Experienta in domeniu: 5 ani.
    Permis conducere cat. B.

    Responsabilitati

    Gasirea de noi clienti, promovarea produselor companiei si mentinerea legaturilor comerciale existente.

    Alte informatii

    Se ofera masina de serviciu, telefon si laptop.
    Pachet salarial atractiv.

    Interviul va avea loc la sediul societatii.

    Targoviste,

    Targoviste,

    Aplica fara CV
    Campina, Targoviste,