Asistent director magazin CCC Slobozia

Angajator: CCC
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Slobozia
  • Actualizat la: 18.11.2018

    Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

    Cerinte

    Echipa CCC isi mareste echipa!!!! Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica te asteptam in echipa noastra!!!
    ​Daca te regasesti in cerintele de mai jos, si vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, asteptam aplicatia dvs.
    Cerinte:
    - Minim 2 ani experienta intr-un post similar
    - Excelente abilitati de conducere si coordonare a unei echipe
    - Orientare catre rezultate
    - Foarte bune abilitati de organizare a resurselor, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp
    - Capabilitatea de a lucra independent, dar si in echipa
    - Excelente abilitati de comunicare (verbal si scris);

    Responsabilitati

    Titularul de post este :
    ​- responsabil cu planificarea, organizarea, coordonarea si conducerea, controlul si evaluarea activitatii magazinului si a personalului din subordine, precum si cu gestionarea elementelor patrimoniale din magazin:
    ​- raspunde pentru activitatea si rezultatele economico-financiare magazinului;
    - raspunde de calitatea serviciilor aferente vanzarii, respectiv de comportamentul angajatilor din subordine, cu privire la procesul de vanzare;
    - raspunde de integritatea stocului de marfa, respectiv mijloace fixe si obiecte de inventar, existente in magazin si in depozit;
    - asigura necesarul de personal, precum si planificarea acestuia pe sarcinile specifice in magazin;
    - instruieste si se asigura ca noul angajat isi insuseste procedurile de lucru, precum si tehnicile de vanzare/alte instructaje specifice;
    - urmareste si realizeaza indicatorii de performanta si incadrarea in bugetul de venituri si cheltuieli aprobat;
    - efectueaza estimarea activitatii de vanzare pe diversi indicatori si informeaza angajatii din subordine asupra obiectivelor de atins prin sedinte lunare si informari zilnice.

    Alte informatii

    Beneficii :
    - salariu fix
    - tichete de masa
    - bonusuri;
    - target de vanzare lunar si indicator - performanta (trimestrial)
    - discount salariat pentru produsele din cadrul magazinului.