Junior Recrutare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Junior Recrutare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.02.2019

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Cerinte
    • Experienta nu este necesara
    • Studii superioare absolvite
    • Disponibilitate la un program full time – 10:00-18:00, L-V
    • Bune cunostinte de Excel si PC in general
    • Cunostinte bune de limba engleza – intelegere si conversatie
    • Persoana organizata si capabila sa lucreze sub minima supraveghere
    • Capabilitatea de a-si organiza si prioritiza sarcinile
    • Bune abilitati de comunicare – discurs concis si structurat, dictie, corectitudine gramaticala
    • Bune abilitati de relationare – empatie, calm, uneori simt al umorului 

    Responsabilitati

    foodpanda este serviciul online de comenzi de mancare cel mai mare și cu cea mai rapida dezvoltare in Romania, parte a Delivery Hero, cu prezență in peste 50 de tari din Europa, Asia, Orientul Mijlociu si Africa. Avem peste 3000 de angajati in intreaga lume si consideram ca ei reprezinta cea mai importanta parte a succesului nostru.

    Pentru a sustine dezvoltarea echipei de HR si a afacerii la nivel national, suntem in cautarea unui Asistent Recrutare care sa ni se alature. Esti candidatul ideal daca esti o persoana comunicativa, organizata, autonoma si empatica.

    Rolul implica in mare parte contactul telefonic cu aplicantii, oferirea de informatii si programarea interviurilor. Si pentru zilele in care ne simtim mai putin sociabili, implica si partea de administrare a bazei de date cu aplicanti (curatare duplicate, actualizare status candidatura, colectare documente, generare rapoarte activitate proprie).

    Garantam un mediu de lucru placut, colegi veseli, multe mese impreuna si zero plictiseala!

    Recrutare

    • Ofera suport in recrutarea flotei de livratori foodpanda la nivel national
    • Programeaza si reprogrameaza interviurile la sediul companiei sau in locatiile din tara indicate de responsabilii de oras
    • Transmite listele scurte catre responsabilii din fiecare oras
    • Pastreaza legatura cu responsabilii pentru a colecta feedback-ul

    Administrativ

    • Colecteaza si transmite documentele viitorilor colaboratori
    • Actualizeaza baza de date in urma feedback-urilor primite
    • Intocmeste rapoarte periodice asupra activitatii proprii

    Alte informatii

    Beneficii
    • Salariu motivant
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Decont abonamente transport
    • Bonuri de masa
    • Abonament medical la o clinica privata
    • Contract pe perioada nedeterminata

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)