SEF PROIECT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile SEF PROIECT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oarja
  • Actualizat la: 09.07.2019

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    •Studii superioare tehnice-InginerieMecanica/ TCM;
    •Cunostinte desen tehnic, tehnologie presare la rece si tehnologie de fabricatie stante ( produse unicat );
    •Bune cunostinte MS Office, competente lingvistice: engleza/franceza nivel mediu;
    •Rigoare, capacitate de analiza, responsabilitate, aptitudini de lucru in echipa, abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    •Piloteaza proiectele in transvers (in colaborare cu reprezentantii din Inginerie, Logistica, Exploatare: fabricatie si mentenanta, Cumparari piese si echipamente, Control de gestiune, Calitate) pentru a asigura convergenta actiunilor proiect catre respectarea termenelor, costurilor si indicatorilor de calitate;
    •Stabileste obiectivele proiectului, identifica oportunitatile si riscurile pentru a decide prioritatile;
    •Analizeaza cererile de evolutie produs/ proces ( calitate, economii, performanta) pentru a decide aplicarea lor;
    •Negociaza, impreuna cu Inginerii Calitate, asteptarile la fiecare jalon al proiectelor din perimetru pentru a stabili si coordona activitatile proiect care garanteaza aceste asteptari;
    •Coordoneaza master-planning-urile proiectelor pentru a asigura coerenta planning-urilor derivate, pentru a identifica si a trata riscurile si pentru a urmari indicatorii calitate / costuri/ termene stabiliti;
    •Organizeaza si conduce reuniuni de avansare proiecte pentru a identifica si trata riscurile proiect;
    •Reprezinta compania in fata de clientul final al piesei pe care il are in perimetru, in reuniunile de avansare proiecte pentru a informa si a raporta rezultatele pe proiectele sale.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    Falticeni, Gura Humorului, Suceava,

    Vezi job-uri similare (778)