Specialist HR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist HR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 07.08.2019

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    - Ai experienta in administrarea de personal de min 1 ani;
    - Ai orientare spre oameni si iti place sa lucrezi in echipa;
    - Esti proactiv, entuziast, dornic sa inveti;
    - Ai bune abilitati de organizare a activitatii si task-urilor pe care le ai de indeplinit;
    - Ai experienta in operare Excel, Word.

    Responsabilitati

    Noi, IHM TOTAL CONSULT, suntem o companie romaneasca si din 2004 am reusit sa dovedim prin rezultatele obtinute ca imbinarea experientei profesionale cu seriozitatea si implicarea sunt solutia pentru construirea unui relatii de durata cu partenerii nostri. Valorile care ne conduc activitatea:
    - Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
    - Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei proiectelor derulate;
    - Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (108)