Asistent departament Contabilitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Asistent departament Contabilitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.12.2019

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Cerinte

    • Studii superioare in curs sau finalizate recent in domeniul financiar - contabil
    • Cunostinte bune de operare calculator (MS Office)
    • Cunostinte bune de operare Excel
    • Cunostinte medii de limba engleza
    • Atentie la detalii, perseverenta si responsabilitate

    Responsabilitati

    foodpanda este serviciul de comenzi online de mancare cel mai mare și cu cea mai rapida dezvoltare in Romania, parte a Delivery Hero, cu prezență in peste 50 de tari din Europa, Asia, Orientul Mijlociu si Africa. Avem peste 5000 de angajati in intreaga lume si consideram ca ei reprezinta cea mai importanta parte a succesului nostru.

    Pentru a sustine expansiunea afacerii la nivel national suntem in cautarea unui Asistent pentru departamentului nostru financiar-contabil, care sa ne ajute cu diverse task-uri administrative ce vor optimiza fluxul departamentului. Rolul este unul cu reale oportunitati de crestere si invatare, deci potrivit pentru persoane la inceput de drum, dar cu o baza teoretica solida. Viitorul coleg va beneficia de training la locul de munca.

    • Crearea si mentinerea bazei de date a contractelor cu furnizorii
    • Arhivarea documentelor care au fost verificate si inregistrate
    • Reconcilierea soldurilor

    Alte informatii

    Beneficii

    • Salariu motivant
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Decont abonamente transport
    • Abonament medical Regina Maria
    • Bonuri de masa platite pe card
    • Contract pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire pe durata nedeterminata
    • Program part-time de 4 sau 6 ore

    BUCURESTI, Otopeni,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (61)