Sef utilaj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Dunapack active.

Vezi toate job-urile Sef utilaj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Dunapack
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.01.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Educatie:
    - Studii medii / profesionale (calificarea tehnica reprezintă un avantaj)

    Competente profesionale & sociale:
    --Utilizare pachet MS OFFICE – Word, Excel, PowerPoint –Basic
    - Eficienta;
    - Atentie distributiva;
    - Orientarea pe calitate;
    - Disponibilitate pentru invatare;
    - Rezistenta la rutina;
    - Orientare catre reguli.

    Responsabilitati

    - Respecta programarea fabricaţiei prevăzută pe utilaje (maşinile de prelucrare);
    - Coordoneaza activitatea incarcatorilor-descarcatorilor de pe utilajul (masina de prelucare) pe care il deserveste;
    - Executa programele de fabricaţie conform documentaţiei respectând cerinţele calitative şi cantitative ale produsului;
    - Efectueaza controlul vizual al produselor realizate, respectand Tehnologia Controlului Fabricatiei;
    - Organizeaza activitatea de lucru astfel încât să asigure funcţionarea optimă a maşinii pe care o deserveşte.
    - Coordoneaza şi asigura aprovizionarea maşinii cu materii prime şi auxiliare şi urmăreste transportul interfazic pentru a asigura un flux continuu al producţiei;
    - Identifică semifabricatele, materiile prime şi produsele neconforme, asigură etichetarea şi separarea lor, anunţă şeful ierarhic pentru întocmirea documentaţiei specifice;
    - Introduce în sistemul informatic CPMS a datelor privitoare la fabricaţie.
    - Raspunde de corectitudinea si de indeplinirea integrala si la termen a sarcinilor trasate si/sau înscrise în procedurile de lucru;
    - Răspunde de eficienţa, calitatea şi corectitudinea lucrărilor executate.

    In anul 2019 vom deschide o noua fabrica in zona Bolintin Deal, Bucuresti si ne dorim in echipa colegi cu idei inovative adepti ai calitatii si a profesionalismului pe toate planurile, si a caror motto sa fie „WE WILL” .

    Va oferim:
    Dezvoltarea abilităților personale și profesionale prin participarea la instruiri organizate de companie. (cursuri și seminarii), precum și programe de schimb de experiență în fabricile din cadrul Grupului Prinzhorn

    4500 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)