Inginer proiectant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Resita
  • Actualizat la: 21.11.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Dacă:
    • ai min. 3 ani experiență în domeniu;
    • deții cunoștințe specifice: tehnice și de proiectare;
    • te descurci bine cu limba engleză;
    • ești expert în CATIA V5 , Inventor și AutoCAD;
    • ai spirit inovativ și îți place să lucrezi în echipă.

    Responsabilitati

    Ne vei ajuta cu:
    • proiectarea părții mecanice a S.D.V-urilor, mașinilor și utilajelor;
    • propunerea de idei noi pentru realizarea lucrărilor;
    • realizarea documentației tehnice a lucrărilor proiectate;
    • urmărirea execuției S.D.V-urilor, matrițelor, mașinilor și utilajelor proiectate și punerea lor în funcțiune.

    Alte informatii

    Iar noi îți vom oferi:
    • pachet salarial ATRACTIV, bazat pe competențele și abilitățile tale;
    • un mediu de lucru stabil și plăcut;
    • posibilitatea de a te dezvolta și avansa profesional.

    Resita,

    Resita,