ANALIST BACK OFFICE LIMBA ROMANA (PROIECT ENEL)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Advalia Services active.

Vezi toate job-urile ANALIST BACK OFFICE LIMBA ROMANA (PROIECT ENEL) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Advalia Services
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.05.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal este o persoana cu :
    - Cunostinte medii de Microsoft Office sau orice alt program similar (xls., word, ppt)
    - Abilitati de rezolvare a problemelor, atentie distributiva si concentrata
    - Inteligenta numerica si verbala
    - Spirit de echipa, atitudine pozitiva, capacitatea de a dezvolta relatii eficiente de lucru cu colegii

    Descrierea jobului

    Echipa de backoffice se ocupa de analiza documentelor, prelucrarea datelor şi realizarea operaţiilor necesare soluţionării cererilor în sistemul informatic ca si de transmiterea documentelor sau raspunsurilor catre clienti.

    • Vei verifica documentele primite
    • Vei introduce cu acuratete modificarile in sisteme specifice respectand etapele, termenele si procedurile prevazute
    Ce vei primi:
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata si cursuri de formare profesionala cu traineri de specialitate
    • Salariu motivant, tichete de masa, bonusuri, decont transport
    • Locatie moderna situata in zona Piata Romana, langa facultatea de limbi straine
    • Orar flexibil, in ture, 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri
    • Mediu de lucru placut
    • Posibilitatea reala de a avansa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (61)