Online Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile Online Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.12.2018

    Cautam un coleg entuziast si determinat pentru proiectul MailAgent.ro

    Daca esti optimist, perseverent, ai abilitati de comunicare si negociere, iti doresti sa inveti si sa te perfectionezi, poti fi chiar tu persoana potrivita!
    Vei intra intr-o echipa dinamica, tanara, cu oameni pasionati si atmosfera de lucru destinsa.

    Vei primi portofoliu de clienti, sprijin si suport din partea noastra.

    Principalele responsabilitati ale acestei pozitii sunt:
    • Reprezinta interfata dintre client si companie;
    • Ofera suport clientului in gestionarea si utilizarea plaformei ;
    • Pregateste rapoarte saptamanale de activitate ;
    • Identifica noi oportunitati ;
    • Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei in vederea satisfacerii la nivel inalt a necesitatilor clientilor ;
    • Negociaza preturile cu clientii asigurindu-se ca afacerea este profitabila;
    • Urmareste derularea contractelor.

    Oferta noastra cuprinde:
    - salariu fix ;
    - bonuri de masa;
    - acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist;
    - atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
    - oportunitatea de a-ti dezvolta cariera.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2700 - 3200 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (137)