Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 23.11.2018

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru căutam un Agent Vanzari, care raportează manager-ului regional și va avea responsabilitatea de a menține și dezvolta vânzările pe segmentul de piață generală în linie cu obiectivele companiei. Identifică, inițiază și urmărește colaborarea cu toți clienții potențiali. Introduce și dezvoltă concepte și produse noi clienților din portofoliu.

    • Experiență de minim 2 ani în vanzari;
    • Studii superioare (constituie un avantaj);
    • Cunoștințe de limba engleză scris și vorbit – nivel mediu;
    • Utilizator al aplicațiilor Microsoft Office (Outlook, PowerPoint si Excel);
    • Persoană dinamică, motivată și sociabilă.

    Responsabilitati

    • Urmărește și îndeplinește obiectivele de vânzări;
    • Propune și aplică strategii locale, cu scopul de a îndeplini obiectivele stabilite;
    • Verifică si aplica politica de prețuri și credit a companiei, în acord cu superiorul ierarhic;
    • Pregătește și realizează regulat rapoarte despre situația din piață, propune și pune în practică măsurile necesare pentru a menține un avantaj competitiv;
    • Propune planuri și acțiuni promoționale și asigură implementarea deciziilor luate.

    Clientul nostru oferă un mediu de lucru dinamic și antreprenorial care încurajează inițiativele individuale, schimbul de idei și colaborarea între angajați pentru a genera succes și a susține îndeplinirea obiectivelor companiei. Puteți beneficia de un pachet atractiv care conține, pe lângă un salariu bazat pe criterii de performanță, asigurare medicală privată, formare și perfecționare continuă, dar și posibilitatea de dezvoltare în cadrul organizației.

    Aplica fara CV
    Satu-Mare,

    Aplica fara CV
    Satu-Mare,

    Aplica fara CV
    Satu-Mare,