Tehnician Service

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SMART ID DYNAMICS active.

Vezi toate job-urile Tehnician Service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: SMART ID DYNAMICS
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.04.2019

    Smart ID Dynamics is the leading company in auto ID Romania& Republic of Moldova market.
    Starting from the organizational objectives and the analysis of existing processes we design personalized solutions, ensuring a fast implementation and measurable results.

    Cerinte

    Cunostințe hardware (diagnosticare, configurare, instalare);
    Cunostințe baza retelistica;
    Cunostințe generale din domeniile: electronica, mecanica;
    Cunostinte operare Windows;
    Capacitatea de a invata rapid lucruri noi;
    Spirit de echipa;
    Abilitati de comunicare, planificare si organizare;
    Limba engleza - nivel mediu;
    Disponibilitate deplasari;
    Permis conducere categoria B;
    Experienta constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Executa depanarea echipamentelor din portofoliul clientilor:cantare electronice, imprimante de coduri de bare, cititoare de coduri de bare;
    Efectueaza instalarea, fiscalizarea, service-ul si mentenanta echipamentelor fiscale;
    Realizeaza conexiunile electrice fara lipire / Realizeaza conexiunile electrice prin lipire;
    Instruieste clientul cu privire la utilizarea corecta a echipamentelor;
    Gestioneaza documentele specifice departamentului;
    Configureaza si instaleaza cantare electronice, imprimante coduri bare, cititoare de coduri de bare.

    Alte informatii

    Oferta:

    Salariu competitiv
    Telefon mobil
    Laptop
    Masina in interes de serviciu
    Cursuri profesionale
    Abonament medical
    Abonament Bookster

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (67)