Consultant - Fonduri Europene

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Consultant - Fonduri Europene active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Agricultura
  • Management - Consultanta
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.12.2018

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that weĺll find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie de consultan╚Ť─â ├«n domeniul Fondurilor Europene, cu o experien╚Ť─â de 15 ani pe pia╚Ťa rom├óneasc─â, c─âut─âm un Consultant dornic de dezvoltare ├«ntr-un mediu dinamic ┼či pl─âcut.

    Cerin╚Ťe:

    - Studii superioare finalizate(de preferat studii economice);
    - Experien╚Ť─â de 1 - 5 ani ├«n elaborarea documenta╚Ťiei necesare pentru accesarea de fonduri europene;
    - Cuno┼čtin╚Ťe Microsoft Office;
    - Limba englez─â ÔÇô nivel mediu;
    - Aten╚Ťie la detalii;
    - Capacitatea de a lucra organizat cu termene ÔÇô limit─â;
    - Bune abilit─â╚Ťi de comunicare ┼či organizare.

    Responsabilitati

    - Consilierea ┼či evaluarea clien╚Ťilor privind respectarea condi╚Ťiilor de eligibilitate;
    - Identificarea solu╚Ťiilor de finan╚Ťare pentru poten╚Ťialii beneficiari;
    - ├Äntocmirea documenta╚Ťiei specifice ├«n vederea ob╚Ťinerii finan╚Ť─ârii (plan de afaceri, cereri de finan╚Ťare, analiz─â cost ÔÇô beneficiu);
    - Asigurarea derul─ârii proiectului ├«n concordan╚Ť─â cu planul ├«ntocmit;
    - Consultan╚Ť─â ┼či asisten╚Ť─â oferit─â oferit─â beneficiarilor ├«n implementarea proiectelor;
    - Gestionarea rela╚Ťiilor cu clien╚Ťii ┼či cu institu╚Ťiile finan╚Ťatoare (coresponden╚Ť─â, inform─âri).

    Procesul de recrutare se realizeaza prin intermediul QPAS - agentie de recrutare.