Contabil senior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Credius active.

Vezi toate job-urile Contabil senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Credius
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Voluntari
  • Actualizat la: 22.01.2019

    Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, invoatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional. Daca esti o persoana pozitiva, orientata catre solutii constructive si daca te caracterizeaza atitudinea „I can!”, te invitam sa faci parte din echipa noastra!

    Cerinte

    Cand doresti sa te dezvolti alaturi de o echipa de profesionisti, Credius IFN S.A este locul ideal pentru tine.

    Trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

    · Experienta pe o pozitie similara intr-un departament de contabilitate;

    · Iti doresti dezvoltarea competentelor in cadrul unei echipe tinere;

    · Iti place sa lucrezi in excel;

    · Esti pasionat de cifre si ai o atentie sporita la detalii;

    Responsabilitati

    nca nu am reusit sa te convingem? Atunci hai sa iti povestim despre cateva dintre activitatile la care vei lua parte:

    · Calcul si inregistrare provizion BNR si ajustari ANAF;

    · Inchidere contracte de credit;

    · Verificare si inregistrare portofoliu cesionat;

    · Intocmire situatie finala portofoliu;

    · Analize portofoliu de credit (componenta maturitati);

    · Intomire situatii pentru raportari: provizioane, expuneri mari , active si pasive;

    Alte informatii

    Beneficii:

    · Echipa din care vei face parte este cea mai numeroasa;

    · Mediul de lucru este unul dinamic;

    · Ai training si suport in mod permanent;

    · Abonamentul medical este gratuit;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (116)