ANALIST LOGISTICA PROTOTIP MONTAJ

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Pitesti
  • Titu
  • Actualizat la: 21.11.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolventi/ Masteranzi ai facultatilor cu profil tehnic, uman, studii economice.

    - Cunostintele de limba franceza si/sau limba engleza-nivel mediu/avansat sunt obligatorii.

    - Experienta in logistica, cumparari, fabricatie in domeniul industrial, constructia de autovehicule rutiere constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Integrat la situl unuia dintre clientii nostri din TITU, veti participa la activitati de logistica pentru sectorul industrial automobile (comenzi, urmarire si verificare piese prototip).

    Veti asigura interfata intre departamentele: proiectare, fabricatie, furnizori, montaj.

    Post full-time. Asiguram formare profesionala.

    Alte informatii

    - Pachet salarial motivant

    - Asigurare medicala privata

    - Mediul de lucru international

    - Echipa tanara in continua dezvoltare