Coordonator Oficiu Bancar - Agnita

Angajator: Raiffeisen Bank
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 21.11.2018

    Raiffeisen Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate.

    Daca esti la inceput de cariera te invitam sa faci primul pas, cu un stagiu de practica sau un program de internship, sau identifica locul de munca ideal pentru tine si alatura-te echipei Raiffeisen Bank!

    Totodata daca esti un profesionist cu experienta, la Raiffeisen Bank iti oferim permanent oportunitatile pentru a iti dezvolta constant competentele si a atinge urmatorul nivel.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    ● Studii universitare - conform regulilor de avizare BNR
    ● Minim 2-3 ani experienta bancara
    ● Minim 2 ani experienta in vanzari retail si/sau relationare clienti

    Cunostinte tehnice

    ● Cunostinte PC – Google apps
    ● Limba engleza – mediu
    ● Politici, norme si reglementari bancare generale
    ● Cunostinte de piata, de analiza financiara

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    ● Coordonarea activitatatii oficiului bancar, asigurand atingerea obiectivelor de vanzari Persoane Fizice si calitatea operationala tintita pentru activitatea de servisare a clientilor PF & IMM
    ● Conducerea proceselor de vanzare intr-un mod profesionist, asigurand calitatea permanenta a acestora
    ● Dezvoltarea echipei coordonate
    ● Asigurarea de suport personalului subordonat la cerinte specifice activitatii curente
    ● Respectarea si aplicarea corecta a procedurilor, a regulametelor si a principiilor de audit intern in cadrul agentiei

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Raiffeisen Bank. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Raiffeisen Bank >>