Arhivar

Angajator: OTP Bank
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: project-based
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 17.11.2018

    Ne place să credem că oamenii vin la noi atunci când au nevoie de sprijin pentru realizarea unui vis. Banca este o instituție serioasă, dar asta nu înseamnă că banking-ul nu poate fi cool. Cum? Printr-o cultură organizațională deschisă, în care valorile angajaților, adică ale tale, se unesc cu valorile OTP Bank.

    Am vrea ca și tu să crezi în valorile noastre și să le consolidăm împreună. Știm că noua generație face lucrurile diferit și vrem să învățăm asta de la tine. Încurajăm dialogul, colaborarea, creativitatea, soluțiile digitale.

    La OTP Bank, susținem și promovăm o atitudine financiară responsabilă. Ne implicăm în comunitate, prin programele de educație financiară pentru copii și tineri dezvoltate de Fundația Dreptul la Educație și oferim angajaților șansa de a se implica în programe de voluntariat în toată țara, prin intermediul programului OTP Community.

    Cerinte

    • Excelente abilitati de comunicare;
    • Atentie sporita la detalii;
    • Abilitati organizatorice;
    • Flexibilitate;
    • Cunostinte MS Office si de operare PC;
    • Minim studii medii cu diploma de BAC.

    Responsabilitati

    • Vei fi responsabil pentru procesarea corecta a datelor si informatiilor cu care vei lucra;
    • Vei fi responsabil de acuratetea datelor introduse in sistemele IT ale bancii;
    • Vei actualiza baza de date avand ca obiect persoanele si datele de contact apartinand clientilor nostri;
    • Vei fi implicat in proiectele si activitatile unitatii teritoriale organizate la nivel local.