PHP Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile PHP Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.05.2019

    Cautam si incurajam oamenii talentati care investesc pasiune in munca pe care o fac. Cultivam ideile creative si originale. Pentru noi dezvoltarea inseamna inspiratie, efort si dedicare. Aptitudinile deosebite ale echipelor noastre dau nota distinctiva a companiei. Suntem orientati catre realizarea potentialului fiecaruia dintre colegii nostri prin activitatea pe care o sustinem.

    Cerinte

    Responsabilitati

    Impreuna cu o echipa tehnica de profesionisti dezvolta si sustine aplicatii web pentru proiecte auto online de TOP din Romania: 4Tuning.ro si PieseAuto.ro

    Alte informatii

    Beneficii Oferite:
    - salariu motivant (in concordanta cu nivelul profesional si experienta);
    - posibilitate de dezvoltare profesionala;
    - tichete de masa;
    - acces gratuit la cabinet de masaj;
    - alte bonusuri si avantaje.

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (140)