Inginer productie/calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Let's Work International active.

Vezi toate job-urile Inginer productie/calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Let's Work International
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 21.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Dacă aveți o diplomă de licență sau Master în Robotică, Ingineria Calității, Mecatronică, Mașini Unelte și Sisteme de Fabricație, Tehnologia Construcțiilor de Mașini, aveți abilități de comunicare verbală și scrisă în limba engleză și sunteți dornici să învățați noi tehnologii, sunteți candidatul pe care îl căutăm.

    Responsabilitati

    Pentru o companie europeană cu sediul in Belgia specializată în realizarea geamurilor pentru automobile, cu peste 65 de ani de experiență în geamurile termoizolante și laminate de înaltă calitate pentru automobile de ultimă generație, precum și soluții de parbriz pentru camioane, cu relații de lungă durată cu mulți producători OEM, cum ar fi Audi, BMW, Daimler, Porsche, Renault și Volvo Trucks, printre altele, Let's Work International recrutează și angajează ingineri.

    Aplica fara CV
    Hybrid