Tehnician

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Let's Work International active.

Vezi toate job-urile Tehnician active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Let's Work International
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 21.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Ați studiat electromecanica, electricitatea sau electronica sau ați obținut acest nivel prin experiență
    • Aveti cunoștințe de pneumatica sau hidraulica sau PLC
    • Puteți lucra în echipa dar și individual
    • Vorbiti limba engleza la nivel conversational

    Responsabilitati

    Sunteți responsabil cu întreținerea starii de functionare a unui parc de mașini diversificat (linii de producție, mașini de ambalat,...). Folosind cunoștințele și abilitățile dvs. tehnice, trebuie sa:
    • realizati sarcinile de întreținere și reparare, după un program săptămânal
    • analizati problemele, corectati greșelile și avizati planurile de prevenire
    • revizuiti piesele de schimb
    • aduceti îmbunătățiri necesare, atât mecanice, cât și electrice
    • planificati procedurile de reparare precum si controlul acestora cu scopul asigurarii functionarii corespunzatoare a mașinilor

    Alte informatii

    Beneficii
    • contract de muncă pe Belgia
    • salariu motivant conform baremelor
    • instruire in toate formalitățile legate de ocuparea forței de muncă în Belgia
    • sprijin administrativ si consiliere ȋn limba română

    SUNTETI INTERESAT?

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Strainatate,

    Vezi job-uri similare (4)