Locksmith

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Filtration Group active.

Vezi toate job-urile Locksmith active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Filtration Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.12.2018

    The fastest growing filtration company in the world, Filtration Group is passionate about cleaning air, reducing carbon emissions, increasing energy efficiency and keeping food, water and medical procedures safe through its wide range of filtration solutions.

    Cerinte

    1. Studii / alte calificari: Liceu sau scoala profesionala cu calificare de mecanic sau electromecanic.

    2. Experienta profesionala: Minim 3 ani pe post de lacatus pentru Confectii metalice, piese din tabla indoita;

    3. Cunostinte si abilitati:
    - Cunoasterea/interpretarea unui desen tehnic - cunostinte minime;
    - Cunostinte utilizare instrumente de masura ( subler mecanic);
    - Experienta in confectii metalice- constituie un avantaj;
    - Buna conditie fizica, rezistenta la munca din picioare pe parcursul unui schimb.

    Responsabilitati

    a) Desfasoara operatii de polizare, pregatirea pieselor pentru sudare, asamblarea si ambalarea finala pieselor pentru realizarea produselor conform specificatiilor si a standardelor specifice companiei;

    b) Efectueaza reparatii la echipamentul electric al companiei, la masini si utilaje;

    c) Participa la diverse sesiuni de formare pe patea tehnica atunci cand au loc diferite transferuri de proiecte;

    d) Realizeaza si respecta planul de productie pentru a livra clientilor la timp, in cantitatea si calitatea solicitata.

    e) Respecta instructiunile de lucru si a procedurile de lucru.

    Alte informatii

    Îți oferim:
    · Salariu atractiv si bonusuri.
    · Tichete de masa, Tichete cadou de Paște, Crăciun.
    · Al 13-lea salariu.

    Doar candidatii selectati vor fi contactati telefonic pentru urmatoare etapa a procesului de recrutare.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (69)