Director Regional de Vanzari zona Vest

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Medical Express active.

Vezi toate job-urile Director Regional de Vanzari zona Vest active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Medical Express
Domeniu:
  • Management Trainee
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 11.04.2019

    Cu o experienţă în domeniu de peste 20 ani, Medical Express este unul din principalii furnizori de produse și dispozitive medicale din România, cu sedii in 12 dintre principalele orașe din țară și o echipă de vânzări dinamică.

    Cerinte

    -Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
    -Studii superioare si cursuri de specialitate in vanzari;
    -Abilitati excelente de comunicare, orientare puternica spre eficienta si rezultate, proactivitate, spirit de echipa;
    -Abilitati de organizare si planificare/ prioritizare;
    -Abilitati demonstrate cu succes de relationare, negociere si vanzare;
    -Tehnici de vanzare directa si indirecta;
    -Cunostinte operare PC: MS Office (Excel, Word) – nivel mediu;
    -Disponibilitate de deplasare in aria geografica alocata de cel putin 50% din timp si carnet de conducere (categoria B).

    Responsabilitati

    - Gestionarea si dezvoltarea profitabila a portofoliului de clienti din aria de responsabilitate;
    -Supervizarea si analizarea activitatilor desfasurate de reprezentantiii diubordine in vederea realizarii obiectivelor propuse
    -Implementarea politicilor de vanzari la nivelul zonei coordonate
    - Monitorizarea pietei si performantelor echipei de vanzari (raportare si analiza de activitate);
    - Reprezentarea regionala a companiei in mediul de afaceri si de decizie relevante;
    - Managementul si dezvoltarea continua a echipei.
    - Analizarea , elaborarea si consolidareaiectivelor stabilite conform strategiei companiei;
    - Consolidarea si dezvoltarea echipei din subordine.
    -Instruirea si evaluarea periodica a activitatii personalului din subordine
    - Mentinerea permanenta a contactului cu directorul national de vanzari/directorul general, colegii, clientii si partenerii
    Zona Alocata: Timisoara, Oradea, Cluj, Sibiu, Arad, Maramures;

    Alte informatii

    - Salariu fix + bonus de performanta;
    - Posibilitati de dezvoltare a carierei;
    - Masina si laptop de seviciu;
    - Un mediu de lucru profesionist si prietenos.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Medical Express. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Medical Express >>

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Remote

    Vezi job-uri similare (10)