Strungar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile B.Braun active.

Vezi toate job-urile Strungar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: B.Braun
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 07.01.2019

    Îți dorești un loc de muncă stabil într-o companie cu standarde înalte de curățenie și calitate?

    În cadrul B. Braun, protejăm și îmbunătățim sănătatea oamenilor din întreaga lume.

    Aceasta este viziunea noastră în ceea ce privește cercetarea și dezvoltarea. Vedem complexitatea ca pe o oportunitate – în timp ce calitatea și durabilitatea sunt criterii importante pentru munca fiecăruia.

    Am dori să lucrăm alături de tine la soluțiile de mâine. Așa lucrăm pentru a crea asistență medicală durabilă - la nivel local, regional, de țară și în întreaga lume. Împreună. Asta înseamnă Sharing Expertise.

    Acum e timpul tau sa contribui!

    Cerinte

    Experiență într-o poziție similară cel puțin 3 ani;
    Cunostințe intreținere și reparații utilaje (constituie avantaj);
    Disponibilitate pentru lucrul în schimburi.

    Responsabilitati

    Întreţinere din punct de vedere mecanic: echipamente tehnice, auxiliare producţie;
    Executare operaţii de prelucrări la strung şi freză;
    Realizare confecții, montaje, reparații pentru lucrări de reparaţii interne, investiţii, dotări suplimentare;
    Realizare revizii periodice şi ocazionale;
    Participare la diferite măsurători;
    Supraveghere funcţionare instalaţii din centrala tehnică, avertizare avarii şi defecţiuni către inginerii din departamentul tehnic;
    Răspunde de toate aspectele referitoare la Protecţia Mediului (reducerea consumului de resurse naturale, colectarea deşeurilor, gestionarea chimicalelor) şi respectiv de prevenirea incendiilor în aria sa de activitate;

    Alte informatii

    Contract pe perioada nedeterminata;
    Al 13-lea salariu;
    Tichete de masa;
    Plata dubla a orelor suplimentare si a orelor efectuate in zilele de sarbatoare legala, plata cu spor de 50% a orelor de noapte si de weekend;
    Bonus de fidelitate;
    Abonament servicii de sanatate;
    Abonament servicii sportive;
    Cafea gratuita.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Arad, Lugoj, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (146)