Suport Tehnic Junior - Asamblare & Montaj Mobila Teren

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT® Group România | Recrutare active.

Vezi toate job-urile Suport Tehnic Junior - Asamblare & Montaj Mobila Teren active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.11.2018
    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania realizeaza Rebranding magazine, activitati tehnice de Shopfitting si cauta persoane cu experienta minima in domeniu.

    Se lucreaza pentru cei mai importanti retaileri in Bucuresti, tara si in afara tarii.

    Cautam un tanar dinamic, adaptabil, caruia ii place munca de teren, indemanatic, cu rezistenţă fizică si cunoştinţe/ experienta de bază în domeniul asamblării mobilei.

    Este atent la detalii, poate lucra la inaltime, are cunostinte tehnice si stie sa lucreze cu sculele de mana.

    Persoana comunicativa, respectuoasa cu clienţii şi colegii, punctuala şi responsabila. Carnetul auto categoria B reprezinta avantaj.

    Daca ti se potriveste jobul, te invitam sa ne contactezi pentru detalii:
    Tel. 0737 163 162

    Responsabilitati

    Activitati tehnice de montaj, asamblare mobila, echipamente etc.