Specialist tehnic Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LUBRICANT RO OIL SRL active.

Vezi toate job-urile Specialist tehnic Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: LUBRICANT RO OIL SRL
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.01.2019

    Dacă eşti pasionat de călătorie și ştii să te organizezi individual astfel încât să ai rezultatele scontate, te aşteptăm în echipa noastră. Căutăm personal pe poziții de:

    - Area Sales Manager (senior position)
    - Technical Manager (junior and/or senior position)

    Cerinte

    Cunoașterea unei limbi străine(engleza,germana, ceha,etc.) reprezintă un avantaj;
    Experiența în domeniul tehnic ( utilaje, echipamente, producție).

    Responsabilitati

    Vizitarea tuturor clienților existenți și potențiali în scopul oferirii suportului tehnic necesar;
    Gestionarea relației cu clienții alocați și dezvoltarea portofoliului propriu de clienți;
    Oferă consultanță tehnică și sprijin în aplicarea produselor furnizate;
    Asigură mentenanța și servisul tehnic în ceea ce privește produsele furnizate;

    Alte informatii

    Salariu și bonusuri atractive;
    Calificare la locul de muncǎ(școlarizǎri/traininguri în țară și în străinătate;
    Mașină de serviciu, laptop, telefon;
    Trusă, echipament tehnic.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (87)