Tehnician mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gymboland active.

Vezi toate job-urile Tehnician mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Gymboland
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.11.2018

    Punem pret pe oamenii cu care lucram , iar angajatii nostri sunt cea mai buna resursa pe care compania o detine. De aceea, pentru a descoperi oportunitatile pe care le oferim zi de zi te asteptam in echipa noastra. Daca inca mai stai pe ganduri iti oferim - Program flexibil, tichete de masa, teambuildinguri periodice, workshopuri si distractie zilnica garantata- hai alaturi de Gymboland!

    Cerinte

    Cunostinte de baza electro-mecanica;
    - Limba Engleza nivel conversational (cerinta obligatorie);
    - Permis conducere categoria B;
    - Persoana pasionata de reparatii de orice natura.
    - Absolvent studii medii cu profil tehnic – domeniul mecanic;
    - Experienta in domeniu – minim 2 ani;
    - Spirit de observatie si abilitati de comunicare

    Responsabilitati

    - Participarea activa la mentinerea in buna functiune a aparatelor de entertaiment dedicate copiilor;
    - Asigura buna functionare a acestora si intervine in repararea lor de cate ori va fi necesar.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Tichete masa si cadouri de sarbatori;
    - Bonusuri in functie de performante;
    - Traininguri si teambuildinguri;