Agent vanzari Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LUBRICANT RO OIL SRL active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: LUBRICANT RO OIL SRL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 07.01.2019

    Dacă eşti pasionat de călătorie și ştii să te organizezi individual astfel încât să ai rezultatele scontate, te aşteptăm în echipa noastră. Căutăm personal pe poziții de:

    - Area Sales Manager (senior position)
    - Technical Manager (junior and/or senior position)

    Cerinte

    Experienţa în domeniul lubrifianților industriali atât pe parte de vânzări cât și pe parte de cunoștințe tehnice, reprezintă un avantaj;
    Cunoașterea unei limbi străine(engleza,germana, ceha,etc.) reprezintă un avantaj;
    Experienţa în vânzări (de orice fel) reprezintă avantaj.

    Responsabilitati

    Vizitarea tuturor clienţilor de pe ruta sa conform procedurii interne agreate;
    Asigurarea stocurilor optime pentru implementarea de noi produse.

    Alte informatii

    Salariu și bonusuri atractive;
    Calificare la locul de muncǎ(școlarizǎri/traininguri în țară și în străinătate;
    Mașină de serviciu, laptop, telefon;

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (15)